Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Polityka Prywatności Akceptuj Rezygnuj
Home » Aktualności » Patentus prowadzi ekspansję na prężnie rozwijający się indyjski rynek górniczy

Patentus prowadzi ekspansję na prężnie rozwijający się indyjski rynek górniczy

05 . 07 . 2023

Patentus prowadzi ekspansję na prężnie rozwijający się indyjski rynek górniczy

Cieszymy się, że możemy poinformować o wykorzystaniu naszych kompetencji i zasobów do otwarcia nowego, obiecującego rozdziału w naszej działalności – ekspansji na prężnie rozwijający się rynek indyjski. Ta strategiczna decyzja, będąca wynikiem naszej ciężkiej pracy i przygotowań, pozwoli nam nie tylko realizować nasze plany, ale także podzielić się unikalnym doświadczeniem i innowacyjnym podejściem do technologii z tym dynamicznie rozwijającym się rynkiem.

Już na starcie udało nam się zapoczątkować owocną współpracę w ramach grupy HINTECH, łącząc nasze siły z lokalnymi firmami górniczymi, uniwersytetami oraz z IBM. Nasze wysiłki skupiały się na tworzeniu synergii, które będą nas wspierać w dążeniu do wzajemnego rozwoju i innowacji.

Przyjmujemy z ogromnym entuzjazmem pozytywne reakcje ze strony indyjskich firm oraz instytucji państwowych, które wyraziły zainteresowanie naszym innowacyjnym podejściem. Wierzymy, że ta fala entuzjazmu otwiera nam niezwykłe możliwości dalszych, skutecznych działań na tym rynku.

Indie, jako jeden z najważniejszych graczy na świecie, mają ogromny potencjał, którego planujemy skutecznie wykorzystać. Naszym priorytetem jest, aby nasza obecność i wkład w ten rozwijający się rynek przyczyniły się do jego dalszego wzrostu i naszego sukcesu.

Z niecierpliwością oczekujemy dalszego kształtowania naszej obecności na rynku indyjskim. To kluczowy moment dla naszej firmy jak i całej grupy HINTECH, biorąc pod uwagę ogromny potencjał tego regionu. Mamy nadzieję, że nasza współpraca przyczyni się do wspólnego kształtowania przyszłości biznesu w tym ekscytującym kraju.

Zapraszamy do śledzenia naszych najnowszych aktualności, które będą dokumentować nasze poczynania i sukcesy na indyjskim rynku.

Więcej szczegółów na temat tej misji znajdziecie w poniższych linkach.

https://www.gov.pl/web/indie/wizyta-przemyslu-wydobywczego-w-kalkucie

https://www.linkedin.com/posts/tomasz-duda-b65858b0_hintech-hintech-mining-activity-7074449698589147136-kE3_?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

https://www.linkedin.com/posts/tomasz-duda-b65858b0_hintech-mining-innovation-activity-7074824216151277568-MHvA?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

https://www.linkedin.com/posts/coalindialtd_polish-mining-delegation-visits-coal-india-activity-7075068257707200512-ySzO?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

Do góry